sygnalizator ASP-105 BL Satel

Nowy produkt

Bezprzewodowy zewnętrzny sygnalizator akustyczno-optyczny

Więcej szczegółów

Opis

Komunikacja GSM/GPRS Opcja
Obsługa urządzeń bezprzwodowych Opcja

Więcej informacji

ASP-105 BL - Bezprzewodowy sygnalizator optyczno - akustyczny, przystosowany do pracy zewnętrznej w systemach alarmowych ABAX. Zbudowany w oparciu super jasne diody LED, realizujący sygnalizację optyczną i przetwornik piezoelektryczny, odpowiedzialny za generowanie modulowanego sygnału dźwiękowego. Zasilanie sygnalizatora jest realizowane 2 przewodowo (12V DC), lub przy pomocy wbudowanego akumulatora awaryjnego (1.2 Ah / 6 V).
 Sygnalizator jest kompatybilny z centralami alarmowymi ABAX - Jest zdalnie konfigurowany, używa dwukierunkowej komunikacji oraz jego sygnalizacja optyczna i akustyczna są niezależnie wyzwalane drogą radiową. Model jest dodatkowo wyposażony w zabezpieczenia antysabotażowe, chroniące przed:

  •     Otwarciem obudowy
  •     Oderwaniem obudowy


 
Układ elektroniki ASP105BL został wykonany przy użyciu techniki SMD z zabezpieczeniem impregnatem, przez co charakteryzuje się wysoką niezawodnością i dobrą odpornością na wpływ czynników atmosferycznych. Sygnalizator został zaprojektowany zgodnie z najnowszymi europejskimi standardami i spełnia założenia normy EN-50131 Grade 2.

Produkty powiązane

Materiały do pobrania