sygnalizator ASP-205 BL Satel

Nowy produkt

Bezprzewodowy, wewnętrzny sygnalizator z sygnalizacją optyczna i akustyczną

Więcej szczegółów

Opis

Komunikacja GSM/GPRS Opcja
Obsługa urządzeń bezprzwodowych Opcja

Więcej informacji

ASP-205 BL - Bezprzewodowy sygnalizator optyczno - akustyczny, przystosowany do pracy wewnętrznej w systemach alarmowych ABAX. Zbudowany w oparciu super jasne diody LED, realizujący sygnalizację optyczną i przetwornik piezoelektryczny, odpowiedzialny za generowanie modulowanego sygnału dźwiękowego. Zasilanie sygnalizatora jest realizowane przy pomocy baterii litowej CR123A o napięciu 3 V. Umożliwia ona skuteczną pracę przez okres około 2 lat, jeżeli długość sygnalizacji w ciągu miesiąca nie przekracza 9 minut.

Sygnalizator jest kompatybilny z centralami alarmowymi ABAX - Jest zdalnie konfigurowany, używa dwukierunkowej komunikacji oraz jego sygnalizacja optyczna i akustyczna są niezależnie wyzwalane drogą radiową. ASP 205 BL ma możliwość zaprogramowania 2 różnych sposobów sygnalizacji dla różnych typów alarmów, np. alarm włamaniowy + alarm pożarowy. Model jest dodatkowo wyposażony w zabezpieczenia antysabotażowe, chroniące przed:

  •     Otwarciem obudowy
  •     Oderwaniem obudowy


 
Obudowa zewnętrzna ASP205BL została wykonana z wysokoudarowego poliwęglanu PC LEXAN, który charakteryzuje się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne i gwarantuje estetyczny wygląd nawet po wielu latach użytkowania.
 

 

Produkty powiązane

Materiały do pobrania